Pasja, praca, pielęgnacja

To świetny przykład na to, jak hobby może stać się sposobem na życie. Miss Estetiq to gabinet kosmetologiczny, który prowadzą dwie kosmetolożki, specjalizujące się w różnych gałęziach tej profesji, ale podchodzące do swojej pracy z takim samym entuzjazmem.

Autor

Aneta Dolega

Założycielką gabinetu jest Paulina Warzocha, absolwentka Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego i Wyższej Szkoły Zdrowia, Urody i Edukacji w Poznaniu, która od czterech lat specjalizuje się w kosmetologii estetycznej. – Wykonuję zabiegi z zakresu modelowania i powiększania ust, wypełniania zmarszczek i modelowania twarzy. Stosuję nici PDO oraz stymulatory tkankowe. W mojej ofercie znajdują się jeszcze mezoterapia igłowa i lipoliza iniekcyjna, z których również prowadzę szkolenia – wymienia. –   Ogromną wagę przykładam do rozwoju i wiedzy, dlatego sama często i chętnie uczęszczam na liczne szkolenia. Nowe umiejętności wykorzystuję w gabinecie, ale również dzielę się nimi z moimi kursantkami. Muszę przyznać, że największą motywacją są moje klientki oraz efekty, jakie razem osiągamy. 

Dwa lata temu do Pauliny Warzochy dołączyła Julia Drożdż, którą poznała jeszcze na studiach na szczecińskim PUM-ie. – Tam się poznałyśmy i od razu zaprzyjaźniłyśmy – śmieje się. –  Od tamtej pory jesteśmy nierozłączne, nawet w pracy. 

Julia Drożdż w Miss Estetiq zajmuje się zabiegami z zakresu kosmetologii pielęgnacyjnej, planowaniem indywidualnych terapii zabiegowych i przygotowaniem dla klientek planów pielęgnacyjnych. – Bazuję na holistycznym podejściu do klienta, a efekty jakie pragnę osiągać to naturalny i zdrowy wygląd – tłumaczy. – Chcę, aby moje klientki poczuły się zaopiekowane. Każdą traktuję indywidualnie: przygotowuję dla nich Beauty Plan ze szczegółową pielęgnacją domową, a której celem jest osiągnięcie jak najlepszych efektów wspólnej pracy.

Opalanie natryskowe to kolejny zabieg, z którego możemy skorzystać w Miss Estetiq. – Moja przygoda w gabinecie zaczęła się właśnie od opalania natryskowego – mówi Julia Drożdż. – Jest to zabieg, który wpisuje się w kanon zdrowego i świeżego wyglądu. A czymże by była kosmetologia jeżeli nie właśnie promocją zdrowych sposobów na poprawienie urody? Współpracuję z marką Fake Bake, która jest najbardziej rozpoznawalną na świecie firmą specjalizującą się w zdrowym opalaniu. Propaguję zdrową opaleniznę bez ekspozycji na promienie słoneczne i bez udziału solarium. Szybko, przyjemnie, a efekt jest naprawdę zdumiewający. Skóra ma piękny, zdrowy odcień, jakbyśmy nosiły na sobie cały czas wakacyjne słońce. Ten rodzaj opalenizny bardzo chętnie stosują gwiazdy filmowe. Ich skóra zawsze wygląda nieskazitelnie, kiedy pojawiają się na czerwonym dywanie. Mój entuzjazm do tego zabiegu przerodził się w coś więcej… Z dumą mogę powiedzieć, że od tego roku jestem szkoleniowcem tej marki i mogę „zarażać” innych moją pasją. 

Gabinet prowadzony przez obie panie to efekt ich wiedzy i zaangażowania, wkładają w pracę dużo serca, czego nie ukrywają. – Nasza praca to nasze hobby, które daje nam szczęście – wyznaje Paulina Warzocha. Znalazłyśmy swoje miejsce, w którym możemy się rozwijać na wielu płaszczyznach. Czerpiemy dużo przyjemności i energii z tego co robimy, przez co pragniemy dalej podążać tą drogą. 

 

Prestiż  
Październik 2021