Ikony stylu

Ich projekty miały na sobie takie gwiazdy i celebrytki jak Małgorzata Foremniak, Magda Mołek, Weronika Rosati, Patrycja Markowska, Kayah czy Maffashion. ICON to marka ubrań którą założyły dwie przyjaciółki Magdalena Knitter i Małgorzata Wojniak. A wszystko z pragnienia noszenia rzeczy wygodnych, modnych i bardzo dobrych pod względem jakości…

Autor

Aneta Dolega

– Głównym założeniem marki było dotarcie do najlepszych firm zajmujących się produkcją i dystrybucją tkanin – mówią właścicielki marki. – Dzięki temu nawiązałyśmy współpracę z czołowymi producentami z Włoch, Francji, Indii i Korei. Wiele z nich to manufaktury z piękną i bogatą tradycją.

Koktajlowe sukienki, eleganckie płaszcze, żakiety, marynarki, spodnie, tuniki. Wszystkie rzeczy cechuje prostota, świetne wykonanie i nienachalna elegancja, ocierająca się światowe trendy. – ICON powstało z myślą o kobiecie, jej potrzebach i jej… garderobie – wyjaśniają z uśmiechem projektantki. – Tworzymy rzeczy dla kobiet dojrzałych, świadomych siebie, pełnych energii,  ambitnych i zakochanych w sobie. Każdą z przytoczonych cech odzwierciedla nasze logo. Chciałyśmy, aby nasz znak firmowy stał się symbolem kobiecości jej wewnętrznej siły i uroku zewnętrznego. Nasze logo to symbol potrójnej bogini, znak przedstawiający trzy aspekty życia kobiety.

Nie trzeba już latać do Mediolanu czy Paryża aby poczuć się wyjątkowo i glamour. To nowe modowe miejsce na mapie Szczecina, które trzeba odwiedzić.

Prestiż  
Styczeń 2019