Co możesz robić w Ski Park?

Szczecińskie centrum narciarsko-wspinaczkowe to doskonałe miejsce dla miłośników szusowania i nie tylko. W Ski Park może świetnie bawić się cała rodzina, zarówno dorośli, jak też dzieci! To miejsce mnóstwa atrakcji i nie sposób się w nim nudzić. Oto 4 przykłady na potwierdzenie tej tezy!

Autor

Karolina Wysocka

1) DLA POCZĄTKUJĄCYCH

Ski Park to doskonałe miejsce dla początkujących, gdyż w centrum można nauczyć się jazdy od podstaw. Osoby, które zaczynają przygodę z zimowymi sportami są traktowane indywidualnie i uczą się pod okiem wykwalifikowanych trenerów. Co więcej, stoki mają regulowany kąt nachylenia oraz prędkość, dzięki czemu można je idealnie dopasować do umiejętności czy wieku użytkowników.

2) DLA WTAJEMNICZONYCH

W centrum mogą się szkolić nie tylko początkujący, ale też fani szusowania, którzy chcą dopracować technikę, umiejętności i postawę. Na miejscu prowadzone są profesjonalne szkolenia dla osób jeżdżących. Instruktorzy pomagają skorygować błędy i doskonale przygotowują kursantów, dzięki czemu mogą oni czerpać z jazdy prawdziwą przyjemność.

3) DLA SPORTOWCÓW

Zimowa zabawa w Ski Park to prawdziwy fitness na nartach! W obiekcie przy ulicy Twardowskiego znajdziemy dwa innowacyjne stoki Maxxtracks, które sposobem działania przypominają bieżnie do biegania znane ze sportowych klubów. Co więcej, maksymalna prędkość przejazdu dochodzi do 50 km/h, a w centrum można przejechać nawet kilkanaście kilometrów w ciągu 30 minut! Instruktorzy zaś dbają o to, by każdy na stoku dobrze się bawił i czerpał korzyści ze sportowej rozrywki.

4) DLA NAJMŁODSZYCH

W obiekcie doskonale mogą bawić się najmłodsi! W centrum organizowane są zabawy dziecięce – urodziny lub imprezy grupowe.
A najważniejsze jest to, że przygodę w Ski Park można zacząć już od czwartego roku życia! Co więcej, prócz atrakcji związanych ze sportami zimowymi, na miejscu są też inne rozrywki. W Ski Park znajduje się kilkanaście ścianek wspinaczkowych. A po sportowych wyzwaniach, można spędzić miło czas przy kubku gorącej czekolady!

Jak widać, świetna zabawa, sportowa rozrywka oraz niezapomniane wrażenia – gwarantowane.

 

Prestiż  
Marzec 2019