Nadchodzi Era Nowych Kobiet

Autor

Andrzej Kus

W Szczecinie powstała grupa, która ma pomóc wszystkim chętnym paniom w samoakceptacji i rozwoju. Przewodniczy jej Joanna Przetakiewicz, którą reprezentują Klaudia Ungerman oraz Alicja Tkaczyk.

Era Nowych Kobiet to akcja, która ma celu sprawić, że kobiety staną się bardziej szczęśliwe. Na wspólnych spotkaniach mają się inspirować do działania, motywować, nawiązywać znajomości. Mają tam rozmawiać na każdy temat. Patronką akcji jest Joanna Przetakiewicz, która zainicjowała grupy w ponad 30. miastach nie tylko Polski, ale również w Londynie, w Kornwalii czy Kolumbii. W każdym z miast wybrała swoje liderki. W Szczecinie zostały nimi Klaudia Ungerman oraz Alicja Tkaczyk. 

– Za nami pierwsze spotkanie w jednej ze szczecińskich restauracji opowiada Klaudia. – Dopiero zaczynamy, ale przyszło ponad 30 kobiet. Im więcej nas będzie, tym lepiej. Chcemy z Alicją sprawić, że panie staną się bardziej pewne, nawiążą nowe znajomości, spędzą czas ze sobą, oderwą się od życia codziennego. 

Podczas pierwszego spotkania była okazja do zapoznania się między sobą. Klaudia i Alicja opowiedziały o tym, w jakim celu powstała Era Nowych Kobiet. Przedstawiły plany na przyszłość, panie dowiedziały się, że zebrania nie będą tylko spotkaniami przy kawie. – Chcemy zapraszać gości, którzy będą opowiadali o tym, jak można osiągnąć sukces. Będą inspiracją do działania. Takich, co będą zwiększali samoocenę dziewczyn. 

Do Ery Nowych Kobiet może wstąpić każda pani. Tutaj nie ma żadnych podziałów na bardziej i mniej majętne. Nie ma też znaczenia ile, kto ma lat, czy gdzie pracuje. Tutaj każdy jest równy. –To bez wątpienia będzie rewolucja szczęścia w życiu kobiet, bo przecież szczęścia można się nauczyć. Zapraszamy do wspólnego spotkania. Każda chętna kobieta może wchodząc na facebookową stronę o takiej samej nazwie. Tam znajdują się aktualne informacje na temat projektu i spotkań. Można też dołączyć do zamkniętej grupy i najważniejsze: dzięki zapisom na stronie można uczestniczyć w naszych spotkaniach. 

 

Prestiż  
Kwiecień 2019