Z domu do ekskluzywnego apartamentu

Trwa budowa ostatniego budynku inwestycji Apartamenty Warszewo. Przy ulicy Kalinowej, w otoczeniu Puszczy Wkrzańskiej oraz parku Warszewo-Podbórz, powstaje 21 ekskluzywnych mieszkań. – Bez wątpienia będą idealnym miejscem dla ludzi pragnących spokoju i wyciszenia – mówi Krystian Surmacz z firmy Marina Deweloper.

Autor

Andrzej Kus

Coraz częściej decydujemy się na to, by dom zamienić na ekskluzywny, jednak nie mniej wygodny apartament. Idealne mieszkanie musi jednak spełniać wiele warunków: być położone w spokojnej okolicy, w otoczeniu zieleni. Musi oferować duże przestrzenie oraz wyposażenie, które zagwarantuje nam delektowanie się każdą wolną chwilą. Idealnym rozwiązaniem są apartamenty położone przy ulicy Kalinowej. Trwa tam budowa ostatniego z budynków inwestycji Apartamenty Warszewo. 

– W budynku 101 prace są już mocno zaawansowane. Jesteśmy na takim etapie, że można wejść na odpowiedni poziom do mieszkania i zobaczyć przez okno, jakie oferuje niesamowite widoki – opowiada Krystian Surmacz z firmy Marina Developer. – Z pewnością nikt nie będzie narzekał na brak zieleni. Z okien apartamentów widzimy Puszczę Wkrzańską oraz, znajdujący się tuż obok, park Warszewo-Podbórz. Jest spokój i cisza. Klimat, którego zaznamy w niewielu miejscach Szczecina. 

Same apartamenty oferują bardzo dużo miejsca: od 78 do 115 metrów kwadratowych. Salony dzienne mają nawet 35 metrów, ponad 10 metrów kuchnie. Z dużego korytarza dostaniemy się do kilku kolejnych, dużych pokoi, toalety oraz WC. Mieszkania, w najwyższym punkcie, mają aż 3,5 metra wysokości. 

Dla wielu osób ważny jest skrawek zieleni oraz taras, na którym rano zjemy śniadanie i wypijemy dobrą kawę. Bezpośrednio z mieszkania położonego na parterze wyjdziemy na duży ogród z tarasem wykończonym deską kompozytową. Ogrody o powierzchni nawet 280 metrów kwadratowych przygotowane zostaną według projektu. Będą miały założone trawniki i posadzone rośliny. W standardzie znajdziemy system automatycznego podlewania, który obsłużymy z każdego miejsca
na świecie za pomocą mobilnej aplikacji. 

– Dzięki tej samej aplikacji renomowanej firmy Fibaro będziemy mogli zdalnie uruchomić kosiarkę i skosić trawnik. Jednak to nie jedyne udogodnienia – przekonuje Krystian Surmacz. – Za pomocą smartphona będzie można sterować roletami, ogrzewaniem, czy uruchomimy alarm. Dbając o komfort codziennego mieszkania naszych klientów zapewnimy nowoczesne rozwiązania centralnego ogrzewania obejmujące m.in. energooszczędne ogrzewanie podłogowe. Zamontowane będzie
w salonie, w korytarzu, w aneksie kuchennym czy w łazience. W upalne dni ulgę przyniesie nam klimatyzacja. Mieszkania wyposażone będą
w dwa agregaty znajdujące się w dwóch pomieszczeniach. Zaletą każdego domu jest to, że bez problemu pozostawimy przy nim swój samochód. Deweloper, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom przyszłych mieszkańców, przygotował doskonałe rozwiązanie. Każdy z właścicieli apartamentu, w cenie swojego „M”, otrzyma aż dwa miejsca parkingowe. Ci, którym i to nie wystarczy, będą mogli nabyć kolejne. 

– W budynku 101 przygotowujemy 21 mieszkań. Zależy nam na tym, by każdy z apartamentów oferował ekskluzywne rozwiązania, dostarczał mnóstwo pozytywnych emocji. Dlatego też dokładamy wszelkich starań do każdego szczegółu. Wykorzystujemy materiały budowlane z najwyższej półki, wysokiej jakości drzwi i okna. Dzięki temu oraz doskonałej lokalizacji Apartamenty Warszewo bez wątpienia będą idealnym miejscem dla ludzi pragnących spokoju i wyciszenia.

 

Prestiż  
Czerwiec 2019