Zainwestuj w swój komfort

W zachodniej części Rewala, tuż nad samym morzem, powstaje nowy kompleks czterech apartamentowców. Inwestycję firmy Alsecco od plaży dzieli zaledwie 30 metrów. Co więcej, już w czerwcu pierwsi właściciele otrzymają klucze do swoich apartamentów.

Autor

Prestiż

30 metrów od morza

Kompleks zlokalizowany jest w pierwszej linii zabudowy, w cichej i spokojnej okolicy. Zaraz przy inwestycji znajduje się zejście na szeroką plażę, gdzie rokrocznie powiewa błękitna flaga. Gwarantuje ona, że kąpielisko w Rewalu spełnia najbardziej wyśrubowane normy bezpieczeństwa oraz czystości.

Wysoki standard i przemyślana architektura

Inwestycja, prowadzona przez znanego szczecińskiego dewelopera, charakteryzować się będzie nowoczesną architekturą z funkcjonalnie i przestronnie zaprojektowanymi wnętrzami. Jej teren zostanie całkowicie. Jej teren zostanie całkowicie ogrodzony, z bramami wjazdowymi na pilota. Każdy z apartamentów będzie posiadać własny balkon/loggię lub taras. Na dachach budynków zostaną zlokalizowane przestronne tarasy wypoczynkowo-widokowe.

Inwestycja prowadzona jest w dwóch etapach. W pierwszym: zostanie wybudowanych 77 apartamentów o zróżnicowanej powierzchni od 30 do 67 m². W drugim etapie inwestycji, dodatkowo umiejscowiona zostanie zamknięta strefa rekreacji dla dzieci i dorosłych, tak aby przyszli lokatorzy mogli komfortowo wykorzystać swój pobyt nad morzem.

 

 

Zysk większy niż na lokacie – 7%

Dla osób, które zastanawiają się nad okresowym wynajęciem apartamentu, przewidziane są dwie opcje umów z operatorem.
W pierwszej, właściciel dzieli się z nim zyskami, mogąc uzyskać stopę zwrotu ok. 7%. w skali roku. W drugim wariancie, właściciel może samodzielnie zarządzać swoim apartamentem i pozyskiwać klientów. Operator wówczas zajmie się wydawaniem kluczy, sprzątaniem, wymianą ręczników oraz pościeli.

 

Dni otwarte inwestycji: 7-8 czerwca oraz 28-29 czerwca (piątek, godz. 12-17, sobota, godz. 10-16). 

Umówienie wizyty, sprzedaż: tel. 731 100 888, 570 306 630.

 

Lokalizacja:

Rewal, ul. Szczecińska

strona inwestycji: 

www.apartamentyrewal.pl

wizualizacja inwestycji 3d: 

www.apartamentyrewal.pl/3d/tour.html

 

Prestiż  
Czerwiec 2019