Magia lat 20.

W trzeci weekend września Cocktail Bar 17 Schodów świętował wejście w czwarty rok działalności. Miejsce słynie ze splendoru, więc i urodzinowa feta była pełna doskonałej zabawy, czaru oraz przepychu lat dwudziestych. 

Autor

Karolina Wysocka

Dwudniową celebrację rozpoczynały wymyślne koktajle powitalne wręczane wszystkim gościom. Różnorodność muzyki w piątek (pierwszy dzień imprezy) zapewniła didżejka Ines Bloom, która mieszanką jazzu i „kokieteryjnego disco” wprowadziła gości w szampański nastrój. W sobotę natomiast gośćmi zawładnęła muzyka na żywo w wykonaniu zespołu Cafe Jazz Trio. Niespodzianką i jednocześnie gwoździem programu drugiego dnia imprezy był pokaz barmański w wykonaniu samego właściciela lokalu: Michała Łozińskiego.

Gospodarze na każdym kroku dbali o wspaniały nastrój, wręczając kobietom kieliszki Prosecco, a mężczyznom ekskluzywne cygara. – Wszystkim, którzy towarzyszyli nam w tym szczególnym dniu bardzo dziękujemy i zapraszamy do obejrzenia fotorelacji, zamieszczonej w październikowych kronikach Prestiżu – podsumowuje Michał Łoziński.

Prestiż  
Październik 2019