17 Schodów – do Nowego Roku

Autor

Prestiż

Sylwester tuż-tuż i coraz więcej osób zastanawia się, gdzie go spędzić. Kameralna domówka, wielki bal, a może tłumny plener z gwiazdami estrady? W tym roku po raz kolejny pojawia się jeszcze jedna propozycja: szaleństwo z koktajlami w tle.

Sylwester w cocktail-barze 17 Schodów nie będzie zwykłą imprezą, to podróż w czasie, która nie tylko prowadzi nas ku kolejnemu rokowi, ale też cofa do narodzin chyba najlepszych gatunków muzycznych, takich jak: swing czy blues. Świetna muzyka, idealnie komponująca się z wystrojem lokalu, przepyszne koktajle dobrane tak, aby każdy mógł wybrać coś dla siebie, różnorodne, bogate menu dań i przekąsek, a wszystko to na aż trzech salach – taki wieczór jest skazany na sukces. 

Noc sylwestrowa w tym lokalu to także moc atrakcji oraz niezapomniana atmosfera. Piękne stroje panów i pań, wyszukane makijaże, uśmiechy, które z pewnością nie znikną z twarzy przez cały wieczór. 17 Schodów nikomu nie pozostawia wyboru. Telefony w ruch! Zarezerwujcie ten wieczór na szaleństwo w klimatycznym cocktail-barze.

 

Prestiż  
Grudzień 2019