Półwysep Dziwnów – w przyjaźni z naturą

Morza szum, ptaków śpiew… właśnie takie słowa będzie można nucić z apartamentów, które Marina Developer przygotowuje w Dziwnowie. 

Autor

Andrzej Kus

Dziwnów się zmienia, a to za sprawą inwestycji, jaką prowadzi szczecińska firma Marina Developer. Przy ulicy Wybrzeże Kościuszkowskie buduje ekskluzywne mieszkania. Wyróżniają się pod wieloma względami, ale bez wątpienia jednym z największych atutów jest ich położenie. 

– „Półwysep Dziwnów” graniczy z Wolińskim Parkiem Narodowym oraz znajduje się w pobliżu mariny – opowiada Krystian Surmacz z firmy Marina Developer: – Do wymarzonego apartamentu można dostać się nie tylko samochodem, ale również przypłynąć jachtem. Miasteczko jest niezwykle jasnym punktem na mapie Zachodniopomorskiego Szlaku Żeglarskiego. To doskonałe miejsce dla tych, którzy lubią aktywne sportowo życie. Można tutaj pływać jachtem, można uprawiać kitesurfing, windsurfing, a nawet motorowodniactwo. Wszystko jest na wyciągnięcie ręki.

Kolejnym plusem jest to, że inwestycja znajduje się w pobliżu obszaru Natura 2000. Mieszkania będą więc w otoczeniu zieleni, z balkonów usłyszymy nie tylko szum wody, ale również śpiew ptaków i poczujemy powiew świeżego i zdrowego powietrza. Inwestycja prowadzona jest bardzo dynamicznie, podobnie jak sprzedaż mieszkań. Cieszy się niezwykle dużym zainteresowaniem. 

– Okres wakacyjny za nami. To był pracowity czas na budowie – mówi przedstawiciel dewelopera. – Kolejne kondygnacje zostały wzniesione a my przygotowujemy się już do budowy dachu oraz rozpoczynamy prace wewnątrz apartamentów. Już za moment zacznie się budowa ścianek działowych, a następnie przystąpimy do instalacji wnętrzowych. Liczymy na to, że jesienią będzie towarzyszyła piękna pogoda co będzie sprzyjało dalszym pracom.

W pierwszym etapie znajdzie się tutaj pięć budynków. Każdy z nich będzie miał cztery kondygnacje. Przygotowane zostaną mieszkanie jedno-, dwu- oraz trzypokojowe. Do każdego przynależeć będzie balkon, taras lub ogródek. Apartamenty przygotowane zostaną pod klucz.

Na podłogach w całym mieszkaniu znajdą się kafle. Kompleksowo wyposażymy łazienkę. Brakowało będzie jedynie… mebli. Właścicielom, by zamieszkać czy wynająć apartament, pozostanie jedynie go wyposażyć.  

Deweloper postanowił pomóc lokatorom również w inny sposób. Ci, którzy kupią apartament w celu inwestycyjnym, mogą liczyć na duże wsparcie. –  Jako deweloper zapewniamy możliwość nie tylko kupienia i wypoczywania w sielskim otoczeniu. Współpracujemy również z tour operatorem, firmą Sun&Snow. Jest to profesjonalna firma, która zajmuje się kwestią inwestycyjną i pomoże znaleźć najemców – podsumowuje Krystian Surmacz. – Półwysep Dziwnów to wymarzona wprost lokalizacja dla inwestorów, którzy szukają nieruchomości leżących w najatrakcyjniejszym regionie Polski – dodaje. 

Zakończenie budowy zaplanowane jest na przełom trzeciego i czwartego kwartału 2021. Wtedy również pierwsi właściciele otrzymają klucze do swojego wymarzonego mieszkania. 

 

Prestiż  
Październik 2020