Młoda mamo

To coś dla Ciebie

Maj to nie tylko czas kwitnącego bzu, egzaminów maturalnych i długiego weekendu, ale także miesiąc, w którym szczególną uwagę poświęcamy – macierzyństwu. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że są takie mamy, które mają wiele na głowie… i że w ferworze zadań oraz obowiązków same zapominają o własnym święcie. Dlatego przypominamy mamom, zwłaszcza tym początkującym, że i im należy się trochę czasu na zadbanie o siebie. Powszechnie przecież uważa się, że gdy szczęśliwa jest mama, to i szczęśliwe jest dziecko. Jeśli zatem odstawiłaś już karmienie, zapraszamy cię na zabiegi w Klinice Zawodny. Poświęć sobie nieco czasu – zabieg to nie tylko moment, w którym uwaga skupia się wyłącznie na tobie, ale także coś, co przyniesie ci pożądaną satysfakcję z poprawy wyglądu, samooceny i również – samopoczucia. W tym artykule przedstawimy listę zabiegów, które mogą cię szczególnie zainteresować.

Autor

Prestiż

Jędrna i napięta skóra

Ciąża to nie lada wyzwane dla organizmu kobiety. Nierzadko wiąże się ona z utratą napięcia i jędrności skóry, zwłaszcza na brzuchu. Doskonałym rozwiązaniem tego problemu są ultradźwięki HIFU – technologia zogniskowanej fali ultradźwiękowej w Ultraformerze w wyniku selektywnego podgrzewania tkanek prowadzi do obkurczenia ich i dotyczy to zarówno skóry, tłuszczu, jak i mięśni. Działanie urządzenia powoduje stymulację tkanek do tworzenia nowego kolagenu i poprawę zagęszczenia skóry. W efekcie pacjentka odzyskuje jędrność, wygładzane są nierówności, a dodatkowo zabieg działa wyszczuplająco na dany obszar.

Jest jeszcze zabieg, o którym pacjentki mówią, że potrafi zdziałać cuda, a ponadto jest niezwykle odprężający – to endermologia. W Klinice Zawodny posiadamy dwa urządzenia: EndermoLab Cellu M6 oraz Alliance. Endermologia to drenaż limfatyczny, który wyszczupla, modeluje sylwetkę, poprawia jędrność, sprężystość, a także zagęszczenie skóry, redukuje cellulit, przyspiesza spalanie tkanki tłuszczowej i pobudza mikrokrążenie. Działanie endermologii pozwala na pozbycie się toksyn z organizmu poprzez pobudzanie układu limfatycznego. Zabieg polega na wykonaniu masażu przez dedykowany do tego kostium. Kosmetolog prowadzi głowicę urządzenia, rolując zassany fragment skóry i tkanki podskórnej. Zabieg jest bardzo przyjemny i relaksujący – doskonały dla świeżo upieczonej mamy i jej potrzeby odpoczynku. 

Oprócz tego w Klinice Zawodny posiadamy także technologię termoliftingu Zaffiro, falę akustyczną Storz, a także Ondę, której mikrofale Coolwaves nie tylko pomogą ujędrnić problematyczny obszar, ale także zniszczą nadmiar tkanki tłuszczowej. Ostatnią nowością jaka pojawiła się w Klinice Zawodny to niezastąpiona kriolipoliza Cooltech oraz rewelacyjny sprzęt do stymulacji mięśni – Schwarzy. To idealna propozycja dla młodych mam, które nie maja zbyt dużo czasu na ćwiczenia na siłowni.

Koniec z rozstępami

Kolejny powszechny temat wśród mam to rozstępy. Obawa ich powstania często towarzyszy kobietom w ciąży. Większości z nich wydaje się, że to wyrok dożywotni. Jak już rozstępy powstaną, to zostaną na całe życie – a to nic bardziej mylnego. Dynamiczny rozwój technologii w medycynie estetycznej pozwala na zniwelowanie rozstępów z wykorzystaniem zaawansowanych urządzeń i zabiegów. W Klinice Zawodny posiadamy dwa bardzo silne lasery  pikosekundowe – Cutera Enlighten oraz Cynosure PicoSure – urządzenia amerykańskich producentów znanych i cenionych na całym świecie. Zaawansowana technologia lasera PicoSure w terapii Focus oraz Enlighten w terapii MLA pozwala pozbyć się nie tylko rozstępów, ale także blizn, powodując jednocześnie głębokie odmłodzenie skóry. Dodatkowo te dwa lasery mogą być stosowane przez cały rok. 

Poza laserami pikosekundowymi posiadamy w Klinice Zawodny niejeden laser frakcyjny, na przykład laser Encore, SmartXide 2, Laser Mosaic czy Alma Harmony iPixel, które skutecznie rozwiązują problemy blizn i rozstępów. Często polecamy również wykonanie mezoterapii na dane miejsce z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego, które doskonale regeneruje i odbudowuje skórę. W terapii rozstępów często zwracamy też uwagę pacjentkom na czas – im prędzej rozpocznie się leczenie, tym łatwiej i szybciej pozbędziemy się rozstępów.

Nowoczesna ginekologia

Do listy zabiegów cieszących się największym zainteresowaniem wśród mam, zarówno tych, które dopiero się nimi stały, jak i tych, które są nimi od lat, zaliczamy także szeroką gamę zabiegów z zakresu ginekologii estetycznej. Możliwości technologiczne dostępne w Klinice Zawodny pozwalają nie tylko na poprawę wyglądu miejsc intymnych, ale także na ich plastykę czy korektę po odbytym porodzie. W Klinice Zawodny leczenie wysiłkowego nietrzymania moczu, problemu suchości pochwy, a także zabieg obkurczania pochwy i rewitalizacja okolic intymnych odbywają się z wykorzystaniem najnowocześniejszych urządzeń i technik. Prowadzone są w Klinice również terapie skojarzone łączące laseroterapię z ultradźwiękami HIFU i iniekcją kwasu hialuronowego bądź osocza bogatopłytkowego PRP. Rozmowa na konsultacji z lekarzem specjalistą ułatwi pacjentce pożegnanie wielu mitów i błędnych założeń dotyczących problemów intymnych oraz pomoże w szybszym powrocie do zdrowia.

Smukła sylwetka

Jeśli natomiast udało Ci się zdobyć nieco nadprogramowych kilogramów, których chciałabyś się pozbyć – na to też mamy dla ciebie rozwiązanie. W naszej ofercie znajdziesz program skrojony dokładnie na Twoją miarę. Plan Na Miarę to spersonalizowany plan zabiegowy, który łączy różne technologie tak, aby uzyskać wymarzoną sylwetkę szybciej i skuteczniej. Dodatkowo w ramach Planu Na Miarę umożliwiamy naszym pacjentom nie tylko wykonanie badań żywieniowych i genetycznych, ale także skorzystanie z opieki dietetyka. Jeśli zatem przeszkadza ci oponka na brzuchu, wielkość boczków, ramion czy ud –  nie wahaj się ani chwili dłużej i skorzystaj z kompleksowego planu, który pomoże ci spalić zbędną tkankę tłuszczową i powrócić do zdrowych nawyków żywieniowych.

Nadeszła pora na to, abyś zajęła się sobą i sobie poświęciła nieco uwagi. Chwila relaksu, poprawa urody i sylwetki z pewnością wprawią cię w dobry nastrój. Zasługujesz na to, aby to tobą ktoś się teraz zaopiekował – możesz zaufać specjalistom w Klinice Zawodny – mamy w tym już ponad dwudziestoletnie doświadczenie. Nadszedł miesiąc twojego święta, to najwyższa pora, abyś poczuła się dobrze ze swoim ciałem. Serdecznie zapraszamy na konsultacje – nie tylko w maju.

 

PRZED serią zabiegow  i PO serii zabiegow

PRZED zabiegiem i zaraz PO zabiegu