Angielski metodą Colina Rose

Jeśli po wielu próbach nadal nie udało Ci się nauczyć angielskiego, gdy masz ochotę uciekać, kiedy ktoś zwraca się do Ciebie w tym języku, to może zainteresuje Cię, jakie są tego prawdziwe przyczyny. 

Autor

Prestiż

Nas – specjalistów od szybkiej nauki języków ze sporym doświadczeniem, zawsze fascynował ten temat. Od 2009 roku nauczyliśmy języka angielskiego blisko 20 tysięcy osób m.in. w ciągu
8 tygodni pierwszą polską Top Model Paulinę Papierską. Z naszych usług skorzystało wielu bardzo wymagających i zapracowanych klientów: gwiazdy mediów, showbiznesu, celebryci, oficerowie Komendy Głównej Policji i Biura Ochrony Rządu, zarządy i pracownicy największych polskich przedsiębiorstw. Uczestnicy naszych kursów zaczynają swobodnie rozmawiać po angielsku w ciągu
6 miesięcy. Wskaźnik rezygnacji z metody Colina Rose od lat utrzymuje się na poziomie poniżej 3 procent, gdy w branży językowej normą jest 75-80 procent!

„… Języka możesz już uczyć się tak, jak akurat Twój mózg lubi najbardziej...”

Jak mając mało czasu, pracę, dom i inne obowiązki szybko nauczyć się języka? Odpowiedź jest prosta – w podobny sposób w jaki nauczyliśmy się ojczystego. Wielki amerykański pisarz –Mark Twain powiedział, że gdyby języka ojczystego uczono nas tak, jak uczy się języków obcych, nikt nigdy nie nauczyłby się mówić. Jeśli chcesz się dowiedzieć, jak można szybko zacząć swobodnie rozmawiać po angielsku, umów się na spotkanie informacyjne. To nic nie kosztuje. Nasi najlepsi trenerzy wyjaśnią w jaki sposób uczymy języka, dlaczego nasza metoda działa oraz czym najbardziej różni się od rozwiązań  które stosowałeś do tej pory.

Zapraszamy dorosłych początkujących i na każdym poziomie zaawansowania oraz młodzież 10-14 na super kurs TEENS w formie komiksu i grywalizacji.

Prestiż  
Październik 2021