Twój apartament nad Bałtykiem

Od dawna symbolem luksusowych wakacji były urlopy spędzane poza granicami kraju. Głównie miejsca znajdujące się w obszarach południowej Europy. Ale w ostatnich latach bardzo popularne stało się spędzanie czasu wolnego nad brzegiem Bałtyku. Dla deweloperów standardem jest  tworzenie kompleksowych, w pełni zagospodarowanych obiektów w nadmorskich kurortach. Obecnie niełatwo jest jednak znaleźć lokalizację, która będzie odpowiednio skomunikowana – z dobrym dostępem do usług w najbliższej okolicy, a  jednocześnie znajdując się w niewielkiej odległości od morza. Taką właśnie inwestycją jest Baltic Waves Resort w Międzyzdrojach.

Autor

Dariusz Staniewski

Ulokowany w samym sercu jednej z najpopularniejszych miejscowości nadmorskich, w odległości 350 metrów od plaży robi wrażenie nie tylko na potencjalnych inwestorach, ale również turystach, którzy z pewnością w przyszłości odwiedzą prosperujący już obiekt. Kompleks przylega bezpośrednio do ulicy Światowida oraz Parku Zdrojowego, dzięki czemu trasa do plaży, Alei Gwiazd czy znanego wszystkim molo jest przyjemna i atrakcyjna. Wszystkie usługi są w bliskiej, spacerowej odległości od inwestycji: bary, restauracje, banki, apteki, centrum medyczne, Urząd Miasta, szkoła. 

Projekt zakłada sprzedaż 199 apartamentów, ulokowanych w trzech budynkach, które dzięki szklanemu łącznikowi tworzą jedną spójną całość. Ażurowe okiennice tworzące unikalną fasadę budynku, są z pewnością bardzo atrakcyjne wizualnie ale przede wszystkim bardzo praktyczne. Takie zastosowanie w połączeniu z dużymi przeszkleniami pozwala na zachowanie prywatności, ale również umożliwia efektowną grę światłem oraz tworzy niepowtarzalny klimat
w apartamentach o każdej porze. Naturalne światło nadaje dodatkowej przestrzeni oraz świeżości. Przestrzeń wokół budynków jest starannie zagospodarowana. Dzięki dużej powierzchni działki możliwym stało się zaprojektowanie rozległej strefy basenów zewnętrznych oraz placu zabaw dla dzieci, który poprzez specjalne przejście łączy się z kids room’em znajdującym się wewnątrz resortu.

Cały projekt został stworzony z myślą o wypoczywających rodzinach zarówno w sezonie letnim jak i pozostałych porach roku. Kiedy pogoda nie sprzyja spędzaniu czasu na zewnątrz, do dyspozycji gości będą również baseny wewnętrzne, strefa SPA oraz restauracja, która sprosta wymaganiom największych smakoszy. 

Jesteśmy przeświadczeni o tym, że jakość materiałów zastosowanych podczas budowy przekłada się na komfort i satysfakcję klienta. Jakość jest naszym priorytetem, od skrupulatnego doboru materiałów,  aż do obsługi posprzedażowej i wykończenia apartamentu – mówi Magdalena Zaborska Manager Projektu w Assethome.pl.

Baltic Waves Resort, to wyjątkowo elegancki i stylowy apartamentowiec z doskonałą lokalizacją, oparty na współczesnej architekturze, podkreślającej przestrzeń, światło i bliskość z naturą. To idealny wybór na wakacje w jednej z najatrakcyjniejszych części wybrzeża Bałtyku.

Patrycja Musiał
Doradca ds. nieruchomości

+48 572 655 460
patrycja.musial@assethome.pl

Magdalena Zaborska
Manager ds. nieruchomości

+48 508 662 610
magdalena.zaborska@assethome.pl

Prestiż  
Grudzień 2021