Wyjątkowe mikroapartamenty

Inwestycja w nieruchomości, to jeden z najlepszych sposobów na lokatę kapitału. Może ona zostać wynajęta lub przeznaczona na sprzedaż. W obu przypadkach inwestor ma szansę na wysoką stopę zwrotu. W ostatnim czasie sporym zainteresowaniem na rynku nieruchomości cieszą się przede wszystkim niewielkie lokale m.in. mikroapartamenty. Takie mieszkania zaoferuje już niedługo Silver Forest – nowa propozycja na inwestycyjnej mapie Szczecina. wypoczywać i zarabiać cały rok.

Autor

Prestiż

Kupić małe mieszkanie i je wynająć za wysoką kwotę, to marzenie wielu potencjalnych inwestorów. Część z nich decyduje się więc na zakup mikroapartamentów. To nowa jakość na rynku nieruchomości. Są one doskonałym celem biznesowym albo ciekawym rozwiązaniem np. dla studentów, przedsiębiorców i pracowników delegowanych. To bardzo dobra alternatywa dla hoteli. Są one również odpowiedzią na rosnące ceny mieszkań. Mimo niewielkich rozmiarów tego typu przestrzeniom niczego nie brakuje. Potrafią zapewnić komfort i wygodę. Pozwalają także na zaaranżowanie pomieszczeń zgodnie z indywidualnymi oczekiwaniami właściciela. Inwestorzy dokonujący zakupu takiego lokalu mogą dodatkowo odliczyć podatek VAT, po spełnieniu przesłanek ustawowych, co bez wątpienia jest dodatkowym autem.

Nie dziwi więc zainteresowanie mikroapartamentami również w Szczecinie. W jednej  z najlepiej rozwijających się części miasta, doskonale skomunikowanej z centrum, wkrótce powstanie  Silver Forest. To  wyjątkowa i unikatowa propozycja na lokalnym rynku nieruchomości, o  nowoczesnej i ponadczasowej architekturze, zaprojektowana z najwyższej klasy materiałów, z atrakcyjnymi metrażami, w bezpośrednim sąsiedztwie licznych uczelni wyższych m.in. Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego. Oferuje m.in. dobrze usytuowane części wspólne np. pralnię, suszarnię, podziemny garaż, stojaki na rowery, punkty ładowania hulajnóg.

To także taras rekreacyjno-widokowy na dachu budynku czy też zielone patio gdzie mieszkańcy będą mogli wypoczywać pośród kilkudziesięciu istniejących bądź nowo zasadzanych drzew. Nabywcy mają możliwość skorzystania z wykończenia lokalu „pod klucz” wraz z pełnym wyposażeniem. Mogą również powierzyć pełną obsługę najmu doświadczonemu operatorowi działającemu z poziomu recepcji, która znajdzie się w budynku –  mówi Maciej Matysik, prezes Matys Property.

Rozpoczęcie realizacji Silver Forest jest planowane na początek 2022 roku. Jej zakończenie na koniec roku 2023.  W inwestycji znajdą się 153 lokale: od najmniejszych 15-metrowych mikroapartamentów, po 2-pokojowe lokale inwestycyjne. Ceny są wyjątkowo atrakcyjne – lokal możemy kupić już za 199 tys. zł brutto. Małe metraże są łatwe w aranżacji i sprawiają, że wystarczy niewielki kapitał, by uzyskać wysoką stopę zwrotu. To również idealne rozwiązanie dla studentów. Mieszkanie w mikroapartamencie w trakcie pięcioletniego okresu nauki pozwala na spłatę inwestycji. Po tym czasie możliwy jest zwrot z zainwestowanego kapitału na poziomie 25 proc. 

Silver  Forest – wyjątkowa i opłacalna propozycja dla inwestorów

Manager Projektu – Karolina Kirko

T: (+48) 515 890 556

E: karolina.kirko@assethome.pl

Prestiż  
Grudzień 2021