Samorozwój z dofinansowaniem

Coraz częściej można usłyszeć o konieczności kształcenia ustawicznego, ciągłego podnoszenia własnych kwalifikacji. Czy to aż tak bardzo istotne, jak się mówi? Owszem! Nasza świadomość rośnie, a wraz z nią coraz więcej analizujemy i pokonujemy kolejne przeszkody, aby dojść do celu. Rozwój osobisty, określenie ścieżki kariery, podnoszenie poprzeczki i zdobywanie kompetencji to klucz do sukcesu w biznesie.

Autor

Prestiż

Z takich właśnie założeń wychodzi Akademia Gawęcki, czyli akademia szkoleniowa, w której na pierwszym miejscu postawione jest kryterium jakości. Wszystkie organizowane szkolenia, które wychodzą spod skrzydeł Akademii, charakteryzują się dopracowaniem w najdrobniejszych szczegółach. Uczestnicy mają szansę rozwinąć się w zakresie kompetencji twardych i miękkich, wypracować w sobie wiele cech, które do tej pory istniały jedynie w zalążku i posiąść wiedzę niezbędną do dalszego rozwoju w biznesie. 

Wybierz szkolenie dla siebie lub swoich pracowników

Akademia Gawęcki organizuje szkolenia w zakresie fryzjerstwa damskiego i męskiego, szeroko pojętych trendów w koloryzacji, ale nie tylko. Znajdziemy tutaj szkolenia z branży beauty prowadzone przez specjalistów i kosmetologów. Mamy możliwość wybrać się na szkolenia rozwojowe, metamorfozy i wiele innych, które gwarantują sukces na stanowisku pracy, ale także w prowadzeniu własnej działalności gospodarczej. Współpracujący z Akademią szkoleniowcy to nierzadko pomysłodawcy autorskich technik i rozwiązań w swoich branżach! 

Najbliższe zaplanowane szkolenia:

  •  szkolenia fryzjerskie: koloryzacja, strzyżenie, strzyżenie męskie,barber
  • makijaż permanentny
  • stylizacja paznokci
  • masaż
  • make up dla osób początkujących w branży oraz zaawansowanych
  • metamorfozy i rozwój osobisty 

Skorzystaj z dofinansowania

Akademia Gawęcki to idealne miejsce, do którego możecie skierować swoich pracowników w celu podniesienia ich kwalifikacji. Co więcej, na szkolenia w Akademii możecie uzyskać dofinansowanie. Akademia Gawęcki posiada certyfikat SUS 2.0 i najwyższą możliwą ocenę wystawioną przez uczestników już zakończonych szkoleń. Nowy rok to idealny czas, by podjąć kroki w stronę rozwoju.

Prestiż  
Grudzień 2021