ŠKODA City Store
– nowa jakość 

 

W Szczecinie rozpoczął działalność pierwszy ŠKODA City Store. W samym centrum miasta, w nowoczesnym i najbardziej prestiżowym miejscu stolicy Pomorza Zachodniego — kompleksie Posejdon klienci znajdą wymarzone auta, które spełnią ich oczekiwania. To profesjonalna obsługa w połączeniu z innowacjami technologicznymi oraz auta z najwyższej motoryzacyjnej półki. Salon należy do największego dealera motoryzacyjnego w Polsce – Grupy Cichy-Zasada.

Autor

Dariusz Staniewski

Miejsce, w którym się znajduje, ma niebagatelne znaczenie. To ekskluzywny punkt, do którego każdy trafi z największą łatwością. Jednocześnie zapewnia niestandardowe podejście na klienta, otwartość na jego potrzeby i wysoką jakość usług. Wnętrze ŠKODA City Store zostało nowocześnie zaaranżowane w stylu loftowym. Jest nie tylko przestrzenią funkcjonalną, ale także przykładem udanego skomponowania najnowszych kierunków designu, nowoczesnych technologii i motoryzacji. Jednym z głównych i charakterystycznych elementów salonu jest innowacyjne w formie podejście do prezentacji oraz sprzedaży oferowanych aut.

To miejsce ma jeden główny cel – w tym salonie zakup samochodu ma być i jest prawdziwą przyjemnością. I wszystko jest tak przygotowane, aby go osiągnąć. Zarówno od strony technicznej, jak i osobowej. Nasi doradcy, to prawdziwi profesjonaliści, którzy pomogą w wyborze odpowiedniego auta, indywidualnie dopasują je do każdego klienta, jego potrzeb i oczekiwań.

Do tego dochodzą nowoczesne technologie wspomagające proces wyboru i zakupu aut. To wszystko na pewno wyróżnia nasz salon od innych tego typu obiektów nie tylko w Szczecinie — zapewnia Tomasz Mularczyk — kierownik Škoda City Store.

W salonie w Posejdonie klienta w wyborze samochodu wspiera specjalna instalacja multimedialna. To nowa jakość obsługi. Przy poszczególnych modelach umieszczono tablety. Klienci znajdą w nich szczegółowe specyfikacje prezentowanych samochodów. Całość dopełnia multimedialny stół z imponującym ekranem. Dzięki tym technologicznym nowinkom można dowolnie skonfigurować elementy samochodu, jednocześnie od razu widząc efekty swoich działań na monitorze.

Kolejnym elementem pomagającym klientowi w dokonaniu wyboru jest jazda testowa wybranym modelem. Można się na nią umówić samodzielnie lub z jednym z naszych doradców. Jazda testowa proponowana przez nasz salon nie ma ograniczeń czasowych. Wszystko zależy od klienta, jego potrzeb. Jesteśmy elastyczni i staramy się, aby w czasie przejażdżki mógł w pełni poznać wybrane auto, sprawdzić, czy spełnia jego oczekiwania i upewnić się, że dokonuje on właściwego wyboru. Chcemy, aby czuł się komfortowo, podejmując decyzję o zakupie, żeby podejmował ją z pełnym przekonaniem, aby był jej pewien — dodaje Tomasz Mularczyk.

A jest w czym wybierać. ŠKODA City Store oferuje pełny wachlarz modeli marki. Wszystkie przyciągają wzrok nowoczesnym i dynamicznym designem. Znajdziemy tu modele Kodiaq - 7-osobowy, wszechstronny SUV-a, o innowacyjnej technologii. Enyaq — pierwszy elektryczny SUV ŠKODY wyposażony w wiele inteligentnych rozwiązań, z napędem na tył lub 4 × 4. OCTAVIA — pełna perfekcyjnego wyposażenia, nowoczesnej technologii, jest gwarantem najwyższego stylu i komfortu. FABIA — sprawdzająca się zarówno w mieście jak i w trasie. KAMIQ – rodzinny samochód, łączący elementy SUV-a i auta miejskiego. Z kolei SUPERB jest synonimem prawdziwej elegancji i komfortu z najwyższej półki.

Ze wszystkimi autami można się zapoznać w ŠKODA City Store w kompleksie Posejdon przy Bramie Portowej. To miejsce na pewno szybko stanie się bardzo widoczne i rozpoznawalne na motoryzacyjnej mapie Szczecina. Z tego salonu klient na pewno nie wyjdzie niezadowolony

 

Prestiż  
Kwiecień 2022