Mieszkania na czas

Wraz z rozpoczęciem sezonu żeglarskiego na wody Jeziora Dąbie powróciły jachty i motorówki, organizowane są szkółki żeglarskie dla dzieci, przy kei jest już tłoczno. Dobra pogoda sprzyja sportom wodnym i aktywnościom nad jeziorem. Zbliża się ulubiona pora roku motorowodniaków, a wraz z nią regaty, które już niebawem będzie można oglądać z okien własnego mieszkania w apartamentowcu CLUBHOUSE.

Autor

Prestiż

Podczas gdy zewsząd słychać o opóźnieniach na budowach czy podczas remontów, tu sytuacja jest wyjątkowa – Marina Developer wyprzedził harmonogram budowy i termin wydania lokali będzie niezakłócony, a może nawet szybszy niż planowano. Właściciele wprowadzą się jeszcze w tym roku, a na chętnych do zamieszkania w tak atrakcyjnej lokalizacji nad samym jeziorem czekają jeszcze ostatnie mieszkania.

Mieszkanie B.3.3.

To przestronny apartament położony na trzecim piętrze, skąd rozlega się piękny widok na Jezioro Dąbie, ale też zieloną przestrzeń lotniska sportowego i położoną za nim Puszczę Bukową. Na niemal 135 m2 do dyspozycji mamy 4 pokoje, w tym prawie 60-metrowy pokój dzienny z aneksem kuchennym. Marina Developer zawsze dba o funkcjonalny rozkład pomieszczeń, dlatego wydzielono tu część gościnną i sypialnianą. Uwagę zwraca także pomieszczenie gospodarcze, które umożliwi lepszą organizację przestrzeni i życia codziennego. Powierzchnię mieszkania powiększa ponad 25-metrowy taras, na który wyjdziemy i z sypialni, i z salonu.

Mieszkanie A.1.1.

Na pierwszym piętrze do kupienia jest m.in. 60-metrowe mieszkanie 3-pokojowe o dobrym układzie funkcjonalnym. Centralnie położony przedpokój prowadzi zarówno do 2 sypialni i łazienki, jak i do pokoju dziennego z jadalnią i aneksem kuchennym. Z salonu mamy bezpośrednie wyjście na ogromny wręcz taras, który zajmuje ponad 30 m2 i pozwoli na organizację życia rodzinnego na zewnątrz wszystkim miłośnikom otwartej przestrzeni.

Wysoka jakość

CLUBHOUSE to inwestycja, w której jakość wykonania idzie w parze z estetyką i nowoczesnością bryły. Budynek przypominający statek zaprojektowali Orłowski i Szymański, a za wnętrza odpowiadają architekci Mackiewicz, którzy zadbali o ergonomię. W rezultacie powstał przyjazny układ części wspólnych, ale także zastosowano szlachetne materiały wykończeniowe, świadczące o najwyższym standardzie: stal nierdzewną, lastryko terazzo, kamień naturalny, lustra czy klinkiery.

Podwyższony standard mieszkań

Ta inwestycja jest wyjątkowa z wielu powodów, ale jej znakiem charakterystycznym są m.in. duże tarasy, z których w dodatku będzie można korzystać niezależnie od warunków pogodowych. Będzie to możliwe dzięki systemowi podwójnej, przesuwnej fasady, która jest rozwiązaniem innowacyjnym w skali kraju. Budynek posiada podwyższoną izolacyjność akustyczną okien i drzwi, jak również cichobieżne windy, co pozwoli w spokoju dzielić przestrzeń z sąsiadami. Mieszkaniami, w tym klimatyzacją, można zarządzać przy pomocy smartfona.

Duże przeszklenia oraz przestronne, wykonane z deski kompozytowej tarasy pozwolą cieszyć się przestrzenią, na jaką zwykle nie możemy liczyć w dużym mieście.

Przemyślana lokalizacja

Zarówno bryła budynku, jak i jego położenie bezpośrednio nad jeziorem Dąbie nawiązuje do historii i naturalnego wykorzystania tego miejsca. W sąsiedztwie CLUBHOUSE znajduje się dąbska marina, a nieco dalej wyremontowane kąpielisko z placem zabaw i strefą rekreacyjno-gastronomiczną. Mieszkanie nad wodą to marzenie wszystkich miłośników sportów wodnych, którzy chcieliby cumować własny jacht tuż pod domem. Możliwość kibicowania załogom biorącym udział w regatach to kolejny atut tutejszych mieszkań z tarasami. Jednocześnie nie ma obaw o ewentualne problemy wynikające z położenia na peryferiach, bo jazda samochodem do centrum zajmuje zaledwie 7 minut, a dla niezmotoryzowanych na wysokości budynku znajduje się przystanek komunikacji miejskiej. Na terenie osiedla znajdą się stacje ładowania pojazdów elektrycznych, a kierowców ucieszą także szerokie miejsca parkingowe. Wzdłuż brzegu jezioro wytyczono także ścieżkę rowerową, a najbardziej pilne sprawunki będzie można załatwić w popularnym sklepie „Żabka”, który znajdzie się na parterze budynku. Przyszli najemcy z pewnością znajdą tu wygodne miejsce do życia.

 

Prestiż  
Czerwiec 2022