Lato pełne pań (i nie tylko)

Kobiety znowu zdominują piękną nadbałtycką plażę w Świnoujściu. Kolejna edycja Wakacyjnego Miasta Kobiet, oficjalnie odbędzie się w dniach 4-7 lipca i jak zwykle będzie pełna gwiazd.

Autor

Aneta Dolega

Program tegorocznej imprezy obejmuje koncerty, spektakle, spotkania autorskie i warsztaty. Wśród atrakcji festiwalu znalazły się, m.in.: Letnie przemiany, czyli warsztaty makijażu scenicznego, które poprowadzą wizażyści, fryzjerzy i styliści, Livecooking w wykonaniu Michaela Morana – jurora programu MasterChef oraz Beaty Białkowskiej – Chef De Cuisinier Hotelu Trzy Wyspy. Ponadto zajęcia taneczne poprowadzi Iwona Pavlović, jurorka programu Tańcząc z Gwiazdami a rozmowy z gośćmi wydarzenia przeprowadzi Marzena Rogalska. Lista w tym roku jest imponująca. Do Świnoujścia przyjadą, m.in. Katarzyna Skrzynecka, lga Adamska, Adrianna Biedrzyńska, Katarzyna Grochola, Magdalena Żak. Panów reprezentować będą m.in. Tomasz Jachimek, Piotr Szwedes, Henryk Sawka i Jakub Mauricz.

Na Teatralnej Promenadzie będzie można obejrzeć, m.in. pełen humoru monodram Olgi Adamskiej „My Hrabiny nie płaczemy” i zabawne „Kłamstwo” z Katarzyną Skrzynecką i Mileną Suszyńską, w rolach głównych. Natomiast na scenie Summer Music Cafe wystąpią: Katarzyna Żak z Miłosną Osiecką, Robert Rozmus z piosenkami Zbigniewa Wodeckiego i duet Retro Gitary. Będzie można się również spotkać się z Magdaleną Witkiewicz, autorką książki „Listy pisane szeptem”. §

 

Prestiż  
Czerwiec 2022