Podążanie za latem

Słońce, plaża, wakacje, podróże, relaks – to pierwsze skojarzenia jakie przychodzą do głowy, oglądając autorską kolekcję ubrań Michaliny Wasilewskiej pn. Missme. Sukienki, topy, spodnie, stroje kąpielowe… wszystkie projekty pachną latem.

Autor

Prestiż

– Lubię ciepło, upały, klapki na stopach, mokre od słonej wody włosy i przyklejony do ciała piasek – to wszystko daje mi szczęście – mówi z uśmiechem Michalina. – Pomysł na stworzenie Missme zrodził się w trakcie pandemii, w momencie, w którym to podążanie za szczęściem za pomocą choćby podróżowania, było w zasadzie niemożliwe. Wiedziałam, że dzięki tej marce uda mi się to szczęście trzymać przy sobie przez cały czas.

Co najważniejsze jednak, uda mi się tym szczęściem podzielić.

Missme to przede wszystkim naturalne tkaniny – len i bawełna, dobre dla ciała i w dużej części dla środowiska. Stawia na materiały, które podczas upałów pozwolą skórze oddychać, zatroszczą się o nią, dzięki którym kobiety będą mogły cieszyć się słońcem, a nie uciekać przed nim. – Moją główną inspiracją jest natura i potrzeby człowieka obcującego z nią. Chciałam w swoich projektach zawrzeć piękno, które z naturą może współgrać lub być jej odzwierciedleniem – tłumaczy projektantka. – Inspiruje mnie również kobieta – jej ciało, jej piękno – to zewnętrzne i wewnętrzne. Jej walka, jej siła i ogromna moc.

 

projekty: Michalina Wasilewska / Missme

MUA: Sylwia Ślęzak

modelki: Aleksandra Włodarz, Justyna, Rozalia, Ola

Prestiż  
Czerwiec 2022