Clochee i Viola Piekut razem dla kobiet

Marka naturalnych kosmetyków Clochee oraz projektantka mody Viola Piekut połączyły siły w myśl zasady, że dbałość o wygląd to dbałość o całokształt i wypuściły pierwszą linię produktów pielęgnacyjnych pn. Wonder Care, sygnowanych Clochee by Viola Piekut. Premiera linii połączona z kameralnym pokazem letniej kolekcji projektantki, odbyła się 12 lipca w Oranżerii Hotelu Raffles Europejski Warsaw.

Autor

Aneta Dolega

Clochee by Viola Piekut jest linią kosmetyków skierowaną do wszystkich kobiet, którym zależy na efekcie zdrowej, promiennej, muśniętej słońcem skóry. Pierwszymi produktami z serii są: Wonder Tan - brązująca pianka do ciała i twarzy oraz Wonder Glam - opalizujący krem do twarzy.

Obie firmy swoją wieloletnią działalność założyły i prowadzą w Polsce, jednak kwintesencją ich współpracy jest to, co stoi na szczycie priorytetów obu marek: pasja, odpowiedzialność i wspólna wizja w podejściu do podkreślania naturalnego piękna kobiet. – Kosmetyki i moda mają wiele wspólnych płaszczyzn – mówi Daria Prochenka, współzałożycielka Clochee. – Tak jak projektant mody pieczołowicie dobiera tkaniny, kolory i formułuje kształt kreacji, tak samo w Clochee z dbałością zestawiamy ze sobą składniki aktywne, innowacyjne kompleksy roślinne i nuty zapachowe, aby powstał spektakularny produkt. Przy współpracy z Violą Piekut połączyła nas między innymi dbałość o detale, a także wspólna kobieca energia, podobne wartości i odbiór otaczającego nas świata.

– Jeśli przyjęło się, że kreacje, które projektuję, są niczym druga skóra, to nie mogę być dziś szczęśliwszą, współtworząc dla kobiet coś, co zadba o spójny efekt całości – dodaje projektantka Viola Piekut. – Kobiece piękno, jest czymś co warto pielęgnować w najszerszym wymiarze. Dziś to robimy, z czego jestem bardzo dumna. Od teraz każde wielkie wyjście pozostawi po sobie blask.

Obie marki zadeklarowały rozwój linii w niedalekiej przyszłości

 

Prestiż  
Sierpień 2022