Make The Flow z Oskarem designu

W Berlinie, w eleganckim wnętrzu Konzerthaus na Gendarmenplatz odbyła się finałowa gala Red Dot Awards, podczas której nagrodę odebrała szczecińska agencja interaktywna Make The Flow. Red Dot to jedna z najbardziej prestiżowych nagród w świecie designu, będąca wyznacznikiem najwyższej klasy i jakości. O otrzymaniu „czerwonej kropki” marzy każdy projektant, tak samo jak każdy restaurator o gwiazdce Michelin.

Autor

Aneta Dolega

„Oscary designu” są przyznawane od 1955 roku przez Design Zentrum Nordhein Westfalen w Essen. Co roku, do konkursu przystępuje kilka tysięcy firm, wysyłając zgłoszenia w trzech kategoriach: projektowania produktu (najstarsza kategoria), projektów koncepcyjnych, innowacji (najmłodsza) oraz projektowania komunikacji, reklamy, mediów interaktywnych i dźwięku (przyznawana od 1993 roku). I właśnie w tej ostatniej kategorii – komunikacji, agencja Make The Flow zdobyła zasłużony laur, w ten sposób trafiając do prestiżowego grona agencji z całego świata, obsługujących znane i popularne marki.

Szczecińska firma istnieje od wielu lat, ale koncentruje się przede wszystkim na obsłudze klientów zagranicznych, głównie z terenu Niemiec. Pracuje w zgranym zespole o świetnych, uzupełniających się kompetencjach, a w Szczecinie pracuje tylko z kilkoma wybranymi firmami – Nie ukrywam, że nagroda Red Dot to dla nas ogromny zastrzykiem energii. Znakomicie zmotywowała zespół i pokazała nam, że wykonujemy pracę na światowym poziomie – mówi Aleksandra Litarowicz, właścicielka Make The Flow. – Dla nas jest to impuls do dalszej pracy. Jesteśmy gotowi do współpracy z nowymi klientami. Specjalizujemy się we wprowadzaniu produktów i usług na rynek, kreacji marki, odświeżeniu wizerunku oraz budowie zasięgów. Kochamy design, wysmakowane produkty i niestandardową komunikację – ale nie dla fajerwerków, tylko do tego, aby skutecznie wpływać na sprzedaż naszych klientów.

Pozostaje nam uważnie obserwować dalszy rozwój lokalnej perły designu i trzymać kciuki za rozwój współpracy ze szczecińskimi firmami.

Prestiż  
Listopad 2022