W poszukiwaniu harmonii i akceptacji…

„Zawsze, gdy tworzysz wokół siebie piękno, odnawiasz swoją duszę”. – Alice Walker. Różne są oblicza piękna. Człowiek upatruje go w detalu starożytnej rzeźby, grze światła, wyjątkowej fakturze, aromatycznej kawie. Te wszystkie elementy tworzą nowe, wyjątkowe miejsce na mapie Szczecina – Lighthouse Beauty, w którym jednak piękno ma o wiele więcej twarzy.

Autor

Prestiż

Lighthouse Beauty to kontynuacja znanej kliniki stomatologicznej Lighthouse Dental. Piękno rozumiemy tu szeroko i holistycznie, jest dla nas fundamentem. Praca z medycyną estetyczną to oprawianie tego piękna w uzupełniającą ramę. Miejsce to powstało w wyniku pasji jego założycielki, dr n. med. Dominiki Polak. – Od lat, z dużym doświadczeniem i powodzeniem kreuję wizję pięknego i zdrowego uśmiechu poprzez interdyscyplinarne łączenie stomatologii i medycyny estetycznej – mówi dr Polak. – W życiu przyświeca mi motto, że „wszystko zaczyna się od uśmiechu”. Moją pasją w medycynie estetycznej jest holistyczne łączenie zaburzeń w obrębie układu stomatognatycznego, takich jak ortodontyczne wady zgryzu czy bruksizm z kamuflażem rysów twarzy jak i leczenie napięć mięśniowych z nimi związanych. Uwielbiam kompleksowe podejście, a cel moich prac to nie tylko ulga dla pacjenta w jego bólu, ale wykreowanie „wisienki na torcie” usuwając co zbędne, a podkreślając lub tworząc nowe, prawidłowe proporcje twarzy w sposób małoinwazyjny.

Dodatkowym atutem tego miejsca jest przekazywanie wiedzy i doświadczenia kolejnym pokoleniom lekarzy medycy estetycznej jako trener GAIN by Galderma.

Filozofią Lighthouse Beauty jest holistyczne podejście do pacjenta. Praca nad całością organizmu, ciałem i duszą, nad każdym elementem, który stworzy finalny efekt. Rozumiemy, że twarz czy ciało, są układanką wielu aspektów, należy dostrzegać ich współzależności, dynamikę. Cenimy sobie minimalizm, na jego podwalinach stworzyliśmy naszą unikatową filozofię anti-aging, czyli smart-aging: priorytetem jest profilaktyka uzupełniona multimodalną terapią, podkreślającą i zachowującą piękno każdego z naszych pacjentów.

Nasz zespół składa się z lekarzy medycyny estetycznej, lekarza trychologa, kosmetologów, dietetyka, fizjoterapeuty. Wierzymy, że jedynie w tak urozmaiconym zespole, jesteśmy w stanie zaplanować skrojony na miarę plan leczenia.

Stawiamy na najnowsze rozwiązania i osiągnięcia nauki, regularnie się szkolimy na światowych kongresach. W Lighthouse Beauty pracujemy nie tylko iniekcją, ale również sprzętem wysokoenergetycznym. Oferujemy takie zabiegi jak Sono Queen, czyli skoncentrowane ultradźwięki, Secret RF, czyli radiofrekwencję mikroigłową, laser frakcyjno-ablacyjny Pixel CO2, lampa Triwings, czyli zabieg biofotomodulacji oraz endermologię LPG, czyli masaż podciśnieniowy.

W naszej ofercie znajduje się również kompleksowe leczenie problemów z włosami i skórą głowy pod okiem lekarza. Prowadzimy najnowsze terapie farmakologiczne, które wspierane są nowoczesnymi zabiegami.

Zaopiekujemy się problemami m.in. trądziku różowatego, blizn wszelkiego rodzaju, rozstępów, przebarwień a nasi kosmetolodzy dobiorą idealną terapię profilaktyczną, którą pacjenci mogą kontynuować w domu.

Lighthouse Beauty to miejsce stworzone z pasją.

 

Wszystkim naszym Pacjentom życzymy spokojnych, grzejących serca Świąt Bożego Narodzenia.

dr n. med. Dominika Polak wraz z Zespołem Lighthouse Dental & Beauty

Prestiż  
Grudzień 2022