Życie to momenty… zadbaj o ich blask

Blask chwil, ale także świetlista skóra, tak zwany naturalny glow to trend pielęgnacyjny, który od lat zyskuje na popularności. Olśniewaj blaskiem nie tylko w czasie karnawału.

Autor

Prestiż

Nie jest tajemnicą, że nasz wygląd bardzo często wpływa na nasze samopoczucie. Wypielęgnowana cera, pełna naturalnego blasku, piękna kreacja – to z pewnością nie są kluczowe elementy w życiu, natomiast bardzo często poprawiają nastrój, wywołują uśmiech na twarzy i sprawiają, że chwile stają się wyjątkowe.

Doskonałym przykładem połączenia świata mody i kosmetyków jest duet marki Clochee, eksperta w dziedzinie naturalnej pielęgnacji oraz uwielbianej i cenionej przez gwiazdy marki modowej Viola Piekut. To, co je połączyło, to przede wszystkim dbałość o detale, pasja, odpowiedzialność i wspólna wizja w podejściu do podkreślania naturalnego piękna kobiet. Są to aspekty, na które szczególną uwagę zwróciła sama Viola Piekut. – Od lat tworzę dla kobiet i od lat tworzę z kobietami. Tak samo jest tym razem. Bardzo cenię sobie tę naszą kobiecą przestrzeń: dbałość o detale z takim zespołem osiąga wówczas najwyższe progi. To dla mnie bardzo ważne. Uważam, że nic nie tworzy tak spójnego efektu jak zdrowa, promienna, lśniąca skóra i kreacja, którą zakładamy, by celebrować ważne dla nas chwile.

Kreacja zza kulis

Kosmetyki i moda mają wiele wspólnych płaszczyzn. Tak jak projektant mody pieczołowicie dobiera tkaniny, kolory i formułuje kształt kreacji, tak producent kosmetyków z dbałością zestawia ze sobą składniki, innowacyjne kompleksy i nuty zapachowe. Piękna, zadbana skóra zasługuje na odpowiednią oprawę/strój.

– Styl i szyk Violi Piekut są bliskie mojemu sercu od dawna, dlatego też postanowiłam zaproponować współpracę, abyśmy mogły kompleksowo pomóc kobietom wydobyć ich naturalne piękno. Szybko się okazało, że podobnie myślimy i ważne są dla nas te same elementy, które prowadzą przede wszystkim do satysfakcji i zadowolenia kobiet. Jako ciekawostkę dodam, że Viola jako pierwsza mogła testować i oceniać przygotowane próby kosmetyków – mówi Daria Prochenka, współzałożycielka i prezes Clochee.

Naturalne piękno i spektakularny efekt

Clochee by Viola Piekut to dbałość o każdy detal, piękne, eleganckie i przyjazne środowisku opakowania, a przede wszystkim starannie wyselekcjonowane i efektywne w pielęgnacji składniki. To linia stworzona z myślą o kobietach, którym zależy na efekcie zdrowej, promiennej i muśniętej słońcem skóry.

Wonder tan

Dzięki brązującej piance do ciała i twarzy twoja skóra może być muśnięta słońcem zawsze wtedy, kiedy tego zapragniesz.

W ciągu kilku godzin zawarty w piance brązujący, naturalny DHA (dihydroksyaceton) wraz z ekstraktem z bursztynu, zapewnia naturalną i zdrową opaleniznę. Z kolei wzmacniające prebiotyki, kompleks z alg i woda termalna zadbają o nawilżenie i wygładzenie twojej skóry.

Wonder glam

Potrzebujesz szerokiego spektrum działania i natychmiastowego efektu? Dzięki opalizującemu kremowi do twarzy masz to w zasięgu ręki. Zagwarantuje ci on, jędrną i sprężystą skórę pełną naturalnego blasku! Opalizująco-rozświetlająca mika oraz ekstrakt z kwiatu porcelanowego zapewnią świetlistość i promienność cery, a unikalny i ekskluzywny wyciąg ze szwajcarskiego wina lodowego zadba o wygładzenie i napięcie.

Ta lekka i nawilżająca formuła kremu bogatego w antyoksydanty idealnie sprawdzi się na co dzień jako baza pod makijaż.

Oba produkty, podobnie jak modowe projekty Violi dbają o piękno chwili, dodają kobietom blasku, wpływają na pewność siebie.

 

Prestiż  
Styczeń 2023