Najnowsze technologie, najwyższa jakość i bezkonkurencyjne usługi

Pralnia Eko

Nie ma drugiej takiej firmy w branży pralniczej w Szczecinie. „Pralnia Eko” oferuje najnowsze rozwiązania technologiczne, które zapewniają najwyższą jakość prania, czyli Electrolux Lagoon. W jej pakiecie znajdują się także usługi, których klienci nie znajdą w konkurencyjnych firmach m.in. pranie rolet, firan i plis, czyszczenie zasłon oraz maglowanie. W maju „Pralnia Eko” wprowadza na rynek nową usługę skierowaną m.in. do przedsiębiorców, biznesmenów, prawników, lekarzy, bankowców, finansistów, czyli osób pracujących często wyjątkowo długo i intensywnie, którym brakuje czasu na obsługiwanie codziennych zajęć, np. prania.

Autor

Prestiż

„Pralnia Eko” przy ulicy Santockiej prowadzi swoją działalność od czterech lat. Swoje usługi oferuje zarówno klientom indywidualnym, jak i podmiotom gospodarczym. A ich katalog jest imponujący. Niektórych z nich nie ma żadna inna firma pralnicza w Szczecinie. To „pranie na zawołanie”, czyli darmowy odbiór prania z miejsca zamieszkania klienta. To także pranie rolet rzymskich, firan, zasłon, plis oraz maglowanie obrusów, pościeli oraz zasłon, które przywraca pełny blask wyrobom. Na życzenie klienta pranie może być profesjonalnie wyprasowane.

– Przyjeżdżamy do klienta, ściągamy rzeczy przeznaczone do prania, pierzemy je, prasujemy, a następnie z powrotem przywozimy, zakładamy lub wieszamy – wyjaśnia Łukasz Stucki, właściciel „Pralni Eko”.

Wszystkie usługi „Pralni Eko” wykonywane są przy zastosowaniu nowoczesnych technologii.

– W zależności od rodzaju tkaniny wykorzystujemy technologię prania wodnego, tak aby na długo zachować ich świeżość. Oferujemy także pranie chemiczne, po którym np. jedwabne zasłony będą lśniły blaskiem i doskonałym wyglądem. Po naszym praniu rolety, firany i zasłony zawsze będą wyglądały tak, jak w dniu, w którym klient je kupił – zapewnia Łukasz Stucki.

Ostatnio firma wprowadziła najnowszą technologię prania. To Electrolux Lagoon Advanced Care. Wykorzystuje ona detergenty bez rakotwórczego PER, jest bezpieczna dla alergików i w 100 % Eko. Zapewnia świeży zapach, pranie jest bardziej miękkie w dotyku, ma bardziej wyraziste kolory oraz jaśniejszą biel. Technologia Electrolux Lagoon stosowana będzie także w najnowszej usłudze, która znajdzie się w ofercie „Pralni Eko” już w maju.

- Skierowana ona jest do pewnej szczególnej kategorii klientów, reprezentujących określone grupy zawodowe. Chodzi o odbiór garderoby od m.in. przedsiębiorców, biznesmenów, prawników, lekarzy, bankowców, finansistów. Ludzi często pracujących długo i intensywnie, którym, w związku z tym, brakuje czasu na wykonywanie codziennych zajęć np. prania. Dzięki nam pozbędą się tego problemu. Klienci będą mogli garderobę przeznaczoną do wyprania zostawić np. w recepcji w swojej firmie. Możemy również odbierać rzeczy do prania bezpośrednio z miejsca zamieszkania klienta. Garderoba przeznaczona do wyprania m.in. garnitury, garsonki, żakiety, koszule wykonane są bardzo często z oryginalnych, drogich materiałów, o wysokiej jakości. Klienci mogą się więc obawiać, że usługi zwykłych pralni nie sprostają ich oczekiwaniom. W naszym przypadku nie ma takich obaw. Zapewnia to m.in. głównie technologia Electrolux Lagoon – nowoczesnego prania bez użycia takiej chemii, z jaką ten proces cały czas się kojarzy. Pierze się za pomocą wody, do której dodaje się specjalnych biodegradowalnych detergentów, które się w niej rozpuszczają, a specjalny płyn zapobiega kurczeniu się tkanin. Garderoba po wypraniu zostanie wyprasowana, a następnie dostarczona do miejsca wskazanego przez klienta – dodaje Łukasz Stucki.

Częstotliwość wykonywania nowej usługi „Pralni Eko” zostanie dostosowana do indywidualnych potrzeb danego klienta np. raz w tygodniu. Firma może się poszczycić klientami, którzy już z tej usługi korzystają.

– Szybka i sprawna obsługa, bardzo dobra jakość prania, forma przystosowana do moich oczekiwań, wygodna w pracy, którą wykonuję. Dzięki „Pralni Eko” nie muszę koncentrować swojej uwagi na załatwianiu tej oczywiście potrzebnej usługi, ale czasami bardzo czasochłonnej. Jestem pewien, że zyska popularność na rynku, bo w oczywisty sposób ułatwia codzienne życie – mówi Paweł Skotnicki, szczeciński ekspert z branży finansowej.

 

Paweł Skotnicki, szczeciński ekspert z branży finansowej.