Rok salonu Škoda City Store

W zeszłorocznym, kwietniowym wydaniu Magazynu Szczeciński Prestiż bardzo dużo miejsca poświęciliśmy nowemu salonowi samochodowemu Skoda City Store, który otwierał się w stolicy Pomorza Zachodniego. Teraz wracamy do tego miejsca ponownie. Dlaczego? Otóż 1 kwietnia 2023 minął rok, odkąd salon Skody prowadzi swoją działalność w biurowcu „Posejdon Center” przy Bramie Portowej 1.

Autor

Dariusz Staniewski

– Mamy więcej powodów do świętowania niż tylko pierwsza rocznica działalności naszego salonu. Jesteśmy bardzo dumni z faktu, że Grupa Cichy-Zasada została ponownie liderem i zdobyła tytuł największej grupy dilerskiej za rok 2022 w najważniejszym rankingu Top 50 2022 w Polsce. To zaszczytne pierwsze miejsce idealnie pokazuje, jak dużym zaufaniem darzą nas klienci i bardzo chętnie wybierają nasze salony w całej Polsce. Swoją cegiełkę do tego sukcesu dołożył również nasz salon Skoda City Store – mówi Tomasz Mularczyk, manager salonu i działu sprzedaży.

Dodaje, że każdy klient w chwili wejścia do salonu, od razu może wyczuć klimat nowoczesnego formatu sprzedaży samochodów. Określenie „butikowy showroom” idealnie pasuje do tego miejsca. Doskonale wyeksponowane modele oraz profesjonalna i kompleksowa obsługa sprawiają, że zakup nowego samochodu staje się wyjątkowo pozytywnym doświadczeniem.

Większą część popisowo zaaranżowanego salonu zajmują prezentowane modele. Nie brakuje jednak miejsca dla indywidualnych rozmów z klientami czy też poczekalni z kącikiem kawowym. Przy każdym modelu ustawiony został cyfrowy cennik w formie „dużego tabletu”, dzięki któremu można od razu zapoznać się nie tylko z ceną prezentowanego samochodu, ale również zobaczyć szczegółowy opis jego wyposażenia. Znakomicie sprawdza się pomysł umieszczenia na ekranie kodu QR, który zapisuje od razu w telefonie gotową konfigurację stojącej przed klientem Skody. Dodatkową funkcją cyfrowych standów są również materiały video pokazujące działanie poszczególnych systemów bezpieczeństwa na drodze – co również wpływa na wielofunkcyjność urządzeń, jak i dbałość o klienta.

Kolejną zaletą salonu Skody jest rozwiązanie problemu parkingu dla klientów w samym centrum miasta. – Od samego początku mamy doskonałe rozwiązanie. Bezpłatny parking znajduje się w biurowcu Posejdon Center, w którym się znajdujemy. Wjazd na podziemny parking znajduje się od ulicy Partyzantów. Jedyne co klient musi zrobić, to pobrać przy wjeździe bilet wjazdu, który po zakończeniu spotkania w salonie przekaże naszemu doradcy – tłumaczy Tomasz Mularczyk.

Dodaje, że po dwunastu miesiącach marka Skoda dość mocno ugruntowała swoją pozycję w Szczecinie, a o salonie Skoda City Store jest coraz głośniej. – Dzieje się to za sprawą bardzo przemyślanego budowania naszego wizerunku i działań, które są prowadzone na co dzień. Na wszystkich kanałach w social mediach możemy zauważyć starannie dopracowane treści, które w połączeniu z bardzo dobrą jakością zdjęć tworzą unikalne kreacje dla naszych wszystkich działań — zapewnia Tomasz Mularczyk, manager salonu i działu sprzedaży.

– Większość osób odwiedzających jest już na samym początku zdziwiona tym, w jaki sposób udało nam się w tym miejscu stworzyć taki salon, w którym można od A do Z skonfigurować swój wymarzony model oraz otrzymać kompleksową informację na temat samego samochodu, jak i różnych możliwości zakupu czy finansowania danego modelu – tłumaczy Dawid Pycz, doradca handlowy.

– I choć może nie widać tego na pierwszy rzut oka, w naszym salonie klient ma możliwość przetestowania wszystkich modeli z naszej oferty, które są zawsze starannie przygotowane do jazd testowych. W samym salonie daje się zauważyć dużą dbałość o najmniejsze szczegóły w obsłudze klientów. Sprawiają one, że sam obiekt, jak i działania naszej ekipy są czymś, co wyróżnia salon Skody na tle obiektów innych firm. Doskonałym elementem przy konfigurowaniu wybranego modelu jest możliwość pokazania go na ścianie multimedialnej. Dzięki temu prezentowany model można obracać i oglądać z każdej strony, zachowując przy tym wszystkie szczegóły – dodaje Jakub Łojek, specjalista ds. produktu Skoda.

Jakie aktualnie modele są najbardziej poszukiwane i co oferuje Skoda City Store?

– Sytuacja w branży motoryzacyjnej jest bardzo dynamiczna i zmienna. My jednak na co dzień wykorzystujemy doświadczenie i potencjał Grupy Cichy-Zasada. Możemy więc naszym klientom zaproponować ponad 200 modeli dostępnych od ręki, w bardzo dobrych konfiguracjach. Uważam, że każdy znajdzie coś dla siebie i może już w ciągu kilku dni cieszyć się jazdą nowym modelem Skody – zapewnia Tomasz Mularczyk.

Salon Skoda City Store, który prowadzi swoją działalność w biurowcu „Posejdon Center” przy Bramie Portowej 1 na pewno może liczyć na kolejnych, licznych klientów. Sprzyjają temu zarówno bogata oferta, nowoczesne technologie wspierające w dokonaniu wyboru, jak i profesjonalizm pracowników obiektu oraz wysoka jakość obsługi.