Kontrastowy. Taki jest nasz majowy magazyn. Surowe, czarno-białe zdjęcia przeplatane delikatnymi sesjami. Silni mężczyźni, tuż obok seksownych kobiet i zaręczonych par. Przeciwieństwo goni przeciwieństwo, a każda strona dostarcza nieprawdopodobnych historii.

Pojedynek kontrastów rozpoczyna nasz okładkowy gladiator. Michał Materla, mistrz MMA twardziel, który stoczył niejedną ciężką walkę. Do walki na słowa nie obawiała się stanąć z nim Daria Prochenka, która w wywiadzie namówiła go na zwierzenia.

Okazało się, że jego postać także jest pełna sprzeczności. Na co dzień uśmiechnięty i pogodny, na ringu zamienia się w wojownika, który potrafi złamać przeciwnikowi nos i mocno go poturbować.

Gdy Michał ciosem pozbawia przeciwnika tchu, nasza kolejna mistrzyni zapiera dech w piersiach przy pomocy ciała i zmysłowego tańca. Betty Q, to gwiazda polskiej burleski. Prestiż namówił ją, żeby rozebrała się dla was przed obiektywem Panny Lu.

Nasze słowo ma moc! Przekonaliśmy także następnego nieustraszonego mężczyznę, aby sprawdził się w całkowicie nowej dla siebie dziedzinie…

Mateusz Kusznierewicz, który niejedno przeżył na wodzie, zakotwiczył u nas jako felietonista. Na pewno opowie nam niejedną ciekawą historię.

Naszą różnorodność może potwierdzić także cykl artykułów o tematyce ślubnej. Ale spokojnie… nie bójcie się kolejnych nudnych dywagacji o wyższości wesela tradycyjnego nad nowoczesnym. Przedstawiamy za to absolutny hit! Jako pierwsi możemy ogłosić, że już niedługo na ślubnym kobiercu stanie znana para: diwa operowa Joanna Tylkowska i wicemarszałek Wojciech Drożdż.

To tylko kilka z naszych majowych propozycji. Z przyjemnością zapraszam na kolejne strony magazynu, na których każdy znajdzie jakiś smakowity kąsek.

 

Miłej lektury!

Izabela Magiera - JarzembekK