Trenerzy od zadań specjalnych

Wiedza trenerów personalnych i ich doświadczenie nareszcie stają się dostępne dla każdego – i to poza siłownią. Agata i Łukasz Plewnia zapraszają na cykliczne spotkania, dzięki którym w naszym życiu zajdą pozytywne zmiany.

Autor

Prestiż
Spotkania przeznaczone są dla ludzi spragnionych odmiany z deficytem czasu, którzy potrzebują sprawdzonych sposobów i konkretnych rozwiązań. W dążeniu do poprawy zdrowia i wyglądu pomogą trenerzy od zadań specjalnych, którzy zbiorą wszelkie porady od koleżanek czy z internetu w jedną, logiczną całość, wspierając je własnym doświadczeniem.
 
Apetyt na zdrowe i piękne ciało
Wsparcie ma bardzo praktyczny wymiar: ułatwia poruszanie się po lodówce w określonych porach dnia i po etykietach produktów. Trenerzy dzielą się praktycznymi radami jak uniknąć podjadania i pracować z ciałem, a przede wszystkim jakie korzyści przyniesie określony wysiłek fizyczny. Chodzi o to, aby lepiej funkcjonować na co dzień, ale Agata i Łukasz uprzedzają, że dla konkretnych korzyści potrzeba nakładu pracy. – Jeżeli coś ma zadziałać natychmiast, to z przykrością musimy odmówić współpracy. Nie obiecamy cudów, ale pokażemy, jak można osiągnąć cel i go utrzymać – mówią. Efekty można monitorować m.in. przy pomocy nowoczesnego urządzenia do pomiaru składu ciała. Do domu panie zabierają także wydruk z informacjami na jakim etapie są obecnie.
 
Nic za darmo
Trenerzy czują się w obowiązku poinformować, że stwierdzenie „nic za darmo” dotyczy także ich spotkań. I nie chodzi tu o cenę zajęć, ale tego, czym okupiona będzie nasza decyzja. Ceną za brak działania będzie przemęczenie, konieczność zmiany garderoby czy choroby przewlekłe. Pragnienie zmiany i podjęcie wyzwania wymagać natomiast będzie wysiłku fizycznego, ale nagrodą będzie lepsze samopoczucie, które odczują także bliscy. – Osobiście uważam, że taniej jest być zdrowym – mówi Agata Plewnia.
 
Dlaczego nie na siłowni
– Naszym celem jest uświadomienie konieczności bycia aktywnym fizycznie, także spójnie z rozwojem intelektualnym. Aby poczuć się mądrym, nie trzeba przesiadywać w bibliotece; aby być wysportowanym, nie trzeba przebywać na siłowni – tłumaczy Łukasz Plewnia. – Rozwój nie powinien być tożsamy z miejscem, lecz ze stanem umysłu. Spotykamy się w miejscach nie przypisanych do konkretnych działań i emocji, lecz w uniwersalnie miło kojarzonych. W poczuciu komfortu uświadamiamy sobie rzeczy w sposób intuicyjny – tak, jak ma to miejsce w rozwoju dziecka – dodaje.
 
Doświadczenie przede wszystkim
Skąd pomysł na spotkania? – W długoletniej pracy szkoleniowca zauważyłem, że większość problemów, z jakimi borykają się osoby zainteresowane zmianą jakości życia, jest wspólna dla wielu grup wiekowych, płci, pozycji społecznej – mówi Łukasz. – Widzę więc potrzebę wsparcia i edukacji na poziomie podstawowym. Jesteśmy w stanie zapobiec porażkom w ponad 90% przypadków, wspierając rozwój świadomości, łamiąc mity i stereotypy, stanowiące główną przyczynę niepowodzeń – informuje Agata. Uczestnicy spotkań mogą liczyć nie tylko na pomoc w ćwiczeniach i diecie, ale także na oddziaływanie psychologiczne tworzone w grupie. Wsparcie, akceptacja, podobieństwo przeżyć i rozterek wzmacniają i pomagają utwierdzić się w przekonaniu o właściwie podjętej decyzji.
 
www.plewniablog.pl, tel: 502 600 214
Kalendarz spotkań dostępny na www, FB. Trenerzy Agata i Łukasz Tigy Plewnia. Zapraszamy - ilość miejsc ograniczona!

Prestiż  
Kwiecień 2016